"Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz / Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde"

Biz

Bundan üç kuşak önce, 1964 senesinde kurulduk ve bu süre zarfında en iyi bildiğimiz işi, su tedarik ve depolama sistemlerinin üretimini, servisini ve ticaretini yapmaya devam ettik.

İşinin ehli olmayan, durmadan yenileri açılırken, bir öncekileri kapanan merdiven altı tedarikçilerin öğrenme maliyetlerine katlanmayın diye, kurulduğumuz günden bugüne geçen 53 yıllık zaman zarfında öğrendiğimiz her katma değeri ürünlerimize ve hizmetimize çoktan yansıttık. Artık suyun kullanıldığını anladıktan sonra çalışan hidroforlarımız, gereken su miktarını gördükten gücünü yeniden ayarlayarak daha az enerji tüketen su pompalarımız, suyun kalitesini bozmadan saklayabilen su depolarımız, detaylarda gizli daha nice akıllı parça ve ürünlerin yanısıra, onbinlerce ürün montajı yapmış deneyimli ekiplerimiz var.

Hangi ürünümüz olursa olsun, kalite ve fiyat avantajlarımız kadar önemli bir tercih edilme sebebimiz daha var; teknik servis hizmetimizin kalitesi. İşimiz günlük hayatın vazgeçilmezi su olduğu için, ürünlerimizin arkasında olmak ve çabuk müdahale hem müşterilerimiz hem de bizim için çok önemli. Bu nedenledir ki, geçtiğimiz yılların verilerini incelediğimizde gördük ki, Türkiye'nin neresinde olursa olsun, teknik servis taleplerini yanıtlama ve müdahale süremiz ortalamada 42 saat gibi kısa bir süre. Müşterilerimiz sadece ürünü satın almaz, yıllar boyunca yanlarında olacak bir servis kalitesini de satın almış olurlar. 
MİSYONUMUZ

Su tedarik ve depolama sistemleri konusunda doğan tüm ihtiyaçları doğru değerlendirip, bu ihtiyaçları kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Gelecek nesillerden ödünç aldığımız su kaynaklarını, etkin bir şekilde noktadan noktaya taşırken ve depolarken; güvenilen, kaliteli, tercih edilen, ekolojik ayak izi  az olan bir çözüm ortağı olarak kalabilmektir. 

Değerlerimiz

DÜRÜSTLÜK

Tüm ilişkilerimizde, uzun yıllardan bu yana çaba sarf ederek kazandığımız ismimizi korur ve geliştiririz. 

FİNANSAL SORUMLULUK

Ayağımızı hep yorganımıza göre uzatır, bizimle çalışan tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi mağdur etmeyiz. 

TOPLUM

Çalıştığımız bölgelerdeki değerlere önem verir ve katkı sağlayabileceğimiz bir fırsat görürsek bunun için çalışırız. 

ÇEVRE

Doğal kaynaklarımızın sonsuz olmadığını bilir ve işin üretilmesi için gerekli olan en az kaynağı kullanırız. Sattığımız her bir ürün  için TEMA aracılığı ile ağaç dikmeye devam ederiz.